0312.335 65 64

Evden Eve Nakliyat Ankara

Ankara evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ile Ankara içi veya Türkiye geneli tüm bölgelere taşınabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmamız, taşınma işlerinizi sizler için sorun olmaktan çıkarıyor ve kaliteli, huzurlu sonuçlanan, ekonomik koşullarla gerçekleşen bir taşıma hizmeti sunuyor.

Taşıma öncesi yapılan bir planlama dahilinde gerçekleşen ev taşıma işlemlerimiz, uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti anlayışı öncelikli tutularak yapılmaktadır. Mümkün olan en ucuz nakliye fiyatlarını vermeye çalıştığımız hizmetlerimizden sizin de yararlanmanızı arzu etmekteyiz.

Tüm İllere Ambalajlı, Asansörlü, Marangozlu, Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliye

Nakliye işlemine başlamadan önce evinizdeki tüm eşyalar türlerine göre sınıflandırılarak kaliteli bir ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız dikkatli bir şekilde en kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenerek güvenli taşımaya en uygun plastik veya karton koli ve fıçılara yerleştirilir.

Taşıma öncesi sökülmesi gereken büyük parça eşyalarınız, örneğin yemek masalarınız, vitrin, gardrop, gümüşlük gibi mobilyalar, demonte edilerek her bir parçası emniyetli olacak şekilde ambalajlanır. Bundan sonra, paketlemesi biten tüm eşyalar, evden eve nakliye amacına ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kasalara sahip kamyonlarımıza aktarılır.

Nakliye araçlarımızın kapalı çelik kasa içleri de ev eşyasının en güvenli taşımasına yönelik tasarlanmış olduğu için, kasa içinde de gerekli tedbirler alınarak eşyalarınız yerleştirilir. Bu şekilde yeni adresinize mesafesi ne olursa olsun sorunsuz, güvenli bir taşıma sağlanır.