0312.335 65 64

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama çalışması, eşyaların taşınmaya başlanmasından önce itina ile yapılması gereken bir işlemdir. Eşyalarınız iyi ve kaliteli şekilde paketlenirse, nakliye sırasında her hangi bir sorun yaşaması, hasar görmesi engellenmektedir. Bu nedenle eşyalarınızı taşıyacak ekibimiz her şeyden önce sağlam ve düzgün bir ambalajlama çalışması yaparak tüm eşyaları taşımaya hazır duruma getirir.

ambalajlama

Eşyalarınızın paketlemesinde her zaman en iyi ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanırız. Her eşya, türüne göre farklı şekilde ve farklı malzemeler ile paketlemelidir. Örneğin kırılacak eşyalar önce kraft kağıtlara tek tek sarılır ve malzemeyi taşımaya en uygun koli veya kutulara emniyetli şekilde yerleştirilir.

Nakliye araçlarımızda ambalajlama çalışmasında kullanılacak malzemeler her hazır hazır olarak bulunur ve paketleme esnasında herhangi bir eksiklik hissetmeyiz. Kullandığımız ambalaj malzemeleri hava kabarcıklı naylon, ambalaj kağıdı, kraft kağıt, sağlam koliler, katon veya plastik fıçılar ve battaniyelerden oluşmaktadır.