0312.335 65 64

Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ile Ankara içi veya Türkiye geneli tüm bölgelere taşınabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmamız, taşınma işlerinizi sizler için sorun olmaktan çıkarıyor ve kaliteli, huzurlu sonuçlanan, ekonomik koşullarla gerçekleşen bir taşıma hizmeti sunuyor.

Taşıma öncesi yapılan bir planlama dahilinde gerçekleşen ev taşıma işlemlerimiz, uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti anlayışı öncelikli tutularak yapılmaktadır. Mümkün olan en ucuz nakliye fiyatlarını vermeye çalıştığımız hizmetlerimizden sizin de yararlanmanızı arzu etmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

ankara asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimiz siz değerli müşterilerimize taşınma sırasında zamandan kazanma ve daha güvenli bir taşıma sağlanması gibi avantajlar sunmaktadır. Ankara içi ve Türkiye geneli tüm illere gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimizde, asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanma imkanınız bulunmaktadır.

Nakliyat firmamız Ankara içinde olduğu gibi diğer tüm illerde de asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi almak ve gerekli koşulları öğrenmek için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofis Taşıma Ankara

Ofis taşıma ve iş yeri taşıma hizmetlerimiz, Ankara evden eve nakliye konusunda uzman firmamız tarafından aynı kalite ve profesyonellik ile yerine getirilmektedir. Ofis taşımanın inceliklerini ve detaylarını olması gerektiği gibi bilen kadromuz, taşınma işlerinizi mümkün olan en kısa sürede emniyet içinde gerçekleştirecektir.

Ambalajlama Hizmetleri

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama çalışması, eşyaların taşınmaya başlanmasından önce itina ile yapılması gereken bir işlemdir. Eşyalarınız iyi ve kaliteli şekilde paketlenirse, nakliye sırasında her hangi bir sorun yaşaması, hasar görmesi engellenir. Ekibimiz her şeyden önce sağlam ve düzgün bir ambalajlama çalışması yaparak tüm eşyaları taşımaya hazır duruma getirir.

Nakliye Araçlarımız

nakliye araçlarımız

Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve iş yeri taşıma hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız ev eşyası ve ofis eşyası gibi itina gösterilmesi gereken malzemelerin taşınmasına uygun tasarlanmış kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Taşıma hazırlığı olarak en iyi şekilde ambalajlanmış tüm eşyalarınız, kamyonlarımız ile her yere güvenle taşınmaktadır.

ŞEHİRLER ARASI AMBALAJLI, ASANSÖRLÜ, MARANGOZLU, EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara evden eve nakliye firmamız sadece Ankara şehir içi değil, Türkiye geneli 81 ile şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Ankara içinde olduğu gibi iller arası evden eve nakliye hizmetlerimizde de asansörlü taşıma seçeneğimiz mevcuttur. Ankara nakliye firmaları arasındaki yerini kaliteli hizmet anlayışı ile koruyan Mirkaya Nakliyat Ankara sizlere de ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyacaktır.